G DATA Internet Security w wersji OEM już dostępne

G DATA Internet Security w wersji OEM już dostępne

Nasi klienci mogą skorzystać ze specjalnej oferty na oprogramowanie antywirusowe G DATA Internet Security w wersji OEM.

Wersja OEM jest w 100% funkcjonalną, pełną wersją oprogramowania w znacząco niższej cenie i na stałe weszła do naszej oferty.

Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania odpowiedniego produktu. Wszystkie produkty firmy G DATA dostępne są u nas od ręki.

Przy licencjach serwerowych instalacja i konfiguracja u klienta na terenie trójmiasta GRATIS ! Pozostałe programy G DATA instalujemy za darmo w naszym serwisie.

Firma G DATA od 30 lat prowadzi badania nad dynamicznym sektorem branży IT jakim są wirusy i cyfrowe bezpieczeństwo. Efektem tych prac jest inteligentne oprogramowanie antywirusowe, które wielokrotnie udowadniało swoją wartość zdobywając laury i wyróżnienia niezależnych organizacji testujących.

Unijna organizacja IPACSO uznała firmę G DATA za najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwo w branży bezpieczeństwa IT w 2014. Nagroda została przyznana za szybką reakcje na najnowsze pojawiające się zagrożenia.

Użytkownicy G DATA są przekonani o najwyższej jakości rozwiązań z Niemiec – prawie 90% obecnych klientów zdecyduje się na ponowny zakup oprogramowania G DATA.

Antywirusy G DATA zdumiewają użytkowników łatwą instalacją, intuicyjnym interfejsem oraz najwyższym poziomem wykrywalności zagrożeń. To gwarancja bezproblemowego korzystania z bankowości, zakupów oraz najlepsza ochrona poczty i prywatnych danych.

 

 

Udostępnij znajomym